KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087141
nr 1408 7141
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, Regnskog. Olja på duk, 63x80, yttermått inklusive ram: 85x102 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:18:57
19/7 18:13:07